Головна » 2017 » Січень » 26 » Звіт Нововодолазького селищного голови про роботу виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради за 2016 рік
 
Звіт Нововодолазького селищного голови про роботу виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради за 2016 рік

   Відповідно до п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  на пленарному засіданні сесії  депутати заслуховують звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради.

   Відповідно до п. 23 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  відбувається затвердження звіту про виконання бюджету.

   Враховуючи вище викладене, інформую вас, що у 2016 році було проведено 12 пленарних засідань сесій селищної ради, на яких було розглянуто 665 питань порядку денного, 12-ть чергових та 4 позачергових засідань виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради, на яких розглянуто 193 питання порядку денного. Протягом 2016 року проводилися засідання адміністративної комісії, на засіданні якої розглянуто та притягнуто до відповідальності 37 осіб; засідання житлової комісії, яка розглядає питання квартирного обліку та видачі житлових ордерів; виїзна комісія із питань розгляду земельних спорів провела 24 виїзних засідань.

   У минулому році до селищної ради на-дійшло 2157 звернень від громадян та юридичних осіб, які було розглянуто індивідуально відповідними спеціалістами, на засіданнях профільних комісій, засіданнях виконавчого комітету та сесіях.

   За рахунок селищного бюджету у 2016 році утримувалося три дитячі дошкільні заклади, селищний будинок культури, виконавчий апарат, молодіжний центр, газета «Водолазький кур’єр»,  радіокомпанія та служба благоустрою.

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

   На утримання ДНЗ із бюджету селища було витрачено 364,4 тис. грн коштів загального фонду бюджету, 461,5 тис. грн - спеціального фонду бюджету та субвенцій із районного бюджету 3577,9  тис.грн. Ці кошти витрачено на заробітну плату працівникам в сумі 2217,6 тис. грн; на оплату енергоносіїв 597,1 тис. грн; на оплату харчування дітей 796,7 тис. грн. У ДНЗ «Малятко» було замінено п’ять  вхідних дверей,  проведено частковий ремонт покрівлі, в приміщенні проведено ремонтні роботи. Виготовлено проектну документацію на капітальний ремонт покрівлі.

    У ДНЗ «Барвінок» було проведено капітальний ремонт покрівлі дитячого садка на загальну суму 284,8 тис. грн. Встановлено енергозберігаючі вікна. Проведено поточний ремонт приміщення.

    У ДНЗ «Казка» проведено поточний ремонт покрівлі погребу на загальну суму 99,8 тис. грн. Придбано та встановлено нових меблів для ігрових кімнат, для харчування, роздягальні на загальну суму 56,0 тис. грн. У рамках обласного конкурсу міні-проектів на ігровому майданчику ДНЗ «Казка» встановлено сучасне ігрове обладнання на загальну суму 199,0 тис. грн (50 % коштів обласного бюджету, 45 % - селищного бюджету та 5 % коштів  - внесок ініціативної групи). Усі три ДНЗ на території Нової Водолаги отримали у 2016 році сучасну мультимедійну техніку, що забезпечуватиме якісне проведення навчально-виховного процесу.

КУЛЬТУРА

   На утримання будинку культури та бібліотеки у с.Новоселівка у 2016 році витрачено коштів 472,0 тис. грн, із них на заробітну плату 314,5 тис. грн, на енергоносії - 67,4 тис. грн. У Нововодолазькому селищному будинку культури с. Новоселівка утримуються гуртки та дитяча спортивна команда. На заходи, які проводяться у закладі культури, було спрямовано  коштів 22,5 тис. грн. Протягом 2016 року проводилося оновлення матеріально технічної бази  будинку культури (сучасною комп’ютерною, аудіо-, відео-технікою) на загальну суму 31,1 тис. грн.

   У приміщенні будинку  культури  проведено поточні ремонтні роботи.

 

ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ

   На утримання виконавчого апарату у 2016 році було спрямовано коштів в сумі 2440,7 тис. грн, з них на заробітну плату 1386,7 тис. грн, на енергоносії - 185,9 тис. грн.

  Виконавчим апаратом прийнято в рамках децентралізації повноваження з реєстрації місця проживання громадян, реєстрації актів цивільного стану, реєстрації бізнесу, реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. На виконання зазначених повноважень при виконавчому апараті створені два нових відділи, повністю витримано сучасні умови надання якісних послуг населенню. Робота створених відділів спрямована на надання своєчасних та якісних послуг і  в той же час   виконання повноважень даними відділами додатково наповнює селищний бюджет. Так, на створення відділу реєстрації прав із селищного бюджету витрачено коштів у сумі 65,0 тис. грн, натомість за 9-ть місяців роботи до селищного бюджету надійшло 548,0 тис. грн збору; на створення відділу реєстрації місця проживання та реєстрації актів цивільного стану витрачено кошти у сумі 108,0 тис. грн, до бюджету протягом 8-ми місяці роботи відділу надійшло 91,7 тис. грн. 

ВИКОНАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ У ГАЛУЗІ МОЛОДІ І СПОРТУ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

   Молодіжним центром, який відповідає за проведення заходів та роботу з молоддю, було витрачено коштів в сумі 547,6 тис. грн. Кошти спрямовані на утримання відділу у сумі 192,2 тис. грн, на проведення заходів у сумі 355,4 тис. грн. Молодіжний центр опікується проведенням як спортивно-масових заходів, так і організацією та проведенням масових заходів дозвілля громадян.

   За ініціативи Молодіжного центру Нововодолазька селищна рада у 2016 році брала участь у конкурсі міні-проектів Харківської обласної ради «Разом у майбутнє». Перемога у заявлених номінаціях дала можливість встановити на території Нововодолазького навчально-виховного комплексу (колишня ЗОШ №2) спортивний комплекс, до якого увійшли вуличні тренажери, вуличні тенісні столи, баскетбольні стійки  та інше спортивне обладнання на загальну суму 199,1 тис. грн. У приміщенні Нововодолазької амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини встановлено два ігрових майданчики для дітей, які приходять на прийом до лікарів, на загальну суму  62,3 тис. грн.           Новий дитячий майданчик також встановлений у центрі селища, частково доповнено  дитячий майданчик по вулиці 40 років Перемоги №20-24

  Протягом 2016 року Нововодолазькою селищною радою було проведено фінансування програми «Соціальна турбота»,  відповідно до якої із селищного бюджету проведено видатки на лікування громадян та громадян, які опинилися у скрутних життєвих умовах на загальну суму 148,0 тис. грн. Проведено фінансування  роботи двох автобусів «Соціальна турбота», які протягом 2016 року здійснювали безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян та дітей. 

   Нововодолазькою селищною радою у 2016 році проведено капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення у приміщенні сільської лікарської амбулаторії с. Новоселівка на загальну суму 176,0 тис. грн.

ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

         На утримання редакції газети «Водолазький кур’єр» витрачено коштів у сумі 63,0 тис. грн, Нововодолазької радіокомпанії - 37,0 тис. грн. Протягом 2016 року редакція  газети «Водолазький кур’єр» працювала над розширенням кола своїх читачів, прозоро висвітлювала інформацію про життєдіяльність та розвиток територіальної громади і  головні події, що дало змогу суттєво збільшити тираж  газети на 2017 рік. Так у 2016 році тираж передплати  становив близько 1100 екземплярів, а у 2017 році населення передплатило 2707 примірників.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ТА ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ, УТРИМАННЯ ДОРОЖНЬО-МОСТОВОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

   На території Нововодолазької селищної ради працюють три комунальні підприємства, які надають житлово-комунальні послуги та послуги побутового обслуговування населення – КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство», КП «Водолага Комунсервіс», КП «Нововодолазьке архітектурно-інвентаризаційне бюро». За результатами роботи комунальних підприємств у 2016 році вони працювали збалансовано, заборгованостей з обов’язкових платежів не мають,  минулий  рік завершили з прибутковими показниками.

   При Нововодолазькій селищній раді працює служба благоустрою.На її утримання та забезпечення із бюджету витрачено кошти у сумі 11222,2 тис. грн, з них на заробітну плату 1374,3 тис. грн,  на утримання доріг - 4889,5  тис. грн, на ремонти (заміна зрубів) колодязів - 34,1 тис. грн, на електрифікацію вулиць та вуличне освітлення  - 1029,3 тис. грн.

   На території селища працюють ОСББ «Колос», яке обслуговує  45-ть будинків, ОСББ «ДЕУ», яке обслуговує три будинки, ОСББ «Світанок», ОСББ «Мрія», ОСББ «Колосок-2012», які обслуговують по одному будинку. У 2016 році Нововодолазькою селищною радою спрямовано кошти у сумі 664,7 тис. грн на капітальний ремонт покрівлі багатоквартирних житлових будинків № 48, 48-а по вулиці 40 років Перемоги (обслуговуються ОСББ «ДЕУ»). За останні чотири роки у селищі виключно за рахунок селищного бюджету проведено капітальні ремонти покрівель 12-ти багатоквартирних житлових будинків та одного будинку у селі Новоселівка.

  Протягом 2016 року Нововодолазькою селищною радою проведено реконструкцію системи вуличного освітлення та поступово відбувається перехід на нові сучасні лед світильники. Протягом 2016 року встановлено 210 світильників. У 2016 році Нововодолазька селищна рада  стала переможцем конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», що дало змогу повністю встановити сучасне освітлення вулиці 40 років Перемоги у смт. Нова Водолага. Також нові світильники встановлені по вулицях Широка, частині Воскресінської, Привокзальна, Березова, Революції, площа Мотики у смт Нова Водолага, частина вулиці Челюскіна та вул. Толбухіна в селі Новоселівка. Підготовлено до введення в експлуатацію ще три вузли обліку, що найближчим часом дасть змогу увімкнути вуличне освітлення ще на 7-ми вулицях.

   Що стосується ремонту та утримання доріг, то протягом 2016 року  на усіх центральних вулицях селища були проведені поточні ремонти, спрямовані на усунення ямковості, по вулиці 40 років Перемоги   було укладено суцільну 138 метрову карту.

    Заявлений Урядом курс на децентралізацію місцевих бюджетів відчуває на собі і бюджет селища.Завдяки значно більшому надходженню коштів до бюджету вже у 2016 році ми змогли вперше після багатьох років перейти на ремонт не центральних доріг. Так, у 2016 році було  відремонтовано частини доріг по вулицях Прорізна, Морозова, Чайковського, 8-го Березня, Троїцька, повністю укладено новий асфальт по вулиці Шпаківській. На усіх центральних дорогах було нанесено дорожню розмітку. Між вулицями Пролетарська та Ярославська облаштовано дві нові пішохідні доріжки, між вулицею та провулком Зої Космодем’янської облаштовано нову тротуарну доріжку. Проведено роботи по ремонту містка на вулиці Урицького, реконструйовано водовідведення по вулиці Воскресінська в районі вулиці Погрібняка Якима.

   Приділялася належна увага і утриманню місць поховання, цвинтарі Миколаївський та Троїцький було огороджено європарканом. За усіма цвинтарями на території селища Нова Водолага та села Новоселівка закріплені працівники служби благоустрою, що дає можливість вести своєчасний облік померлих та наглядати за належним утриманням місць поховання.

   Протягом року Нововодолазькою селищною радою виконувалася екологічна програма, яка передбачає безкоштовне вивезення сміття з приватного сектора на території смт Нова Водолага та села Новоселівка. 

   Протягом 2016 року селищною радою придбано снігоприбиральну техніку для очищення тротуарів на суму 21,2 тис. грн, придбано трактор МТЗ-82, що на даний час працює на розчищенні вулиць від снігу, на суму 476,9 тис. грн.

   У 2016 році Нововодолазькою селищною радою розглянуто звернення районної громадської організації «Набат Чорнобиля» з приводу реконструкції пам’ятного знака ліквідаторам і 26.04.2016 року  було відкрито оновлений пам’ятний знак до 30-их роковин Чорнобильської трагедії. Загальна вартість реконструкції склала 186,6 тис. грн.

  На день захисту дітей 01.06.2016 року відкрито оновлений після капітальної реконструкції дитячий майданчик за районним будинком культури. На його реконструкцію витрачено кошти у сумі 291,7 тис. грн. 14 вересня 2016 року на день селища відкрито сквер у парку Ювілейний, присвячений 20-й річниці Конституції України та 25-й річниці Дня Незалежності України. На його будівництво витрачено кошти у сумі 148,1 тис. грн.


 Кількість переглядів - 277