Головна » 2017 » Серпень » 16 » Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» повідомляє
 
Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» повідомляє

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ № 2

смт. Нова Водолага вул. Зміївська

Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» повідомляє:

«16» серпня 2017р. з 8:00 до 15:00 години у зв'язку з плановими роботами, опресування та планово-технічного обслуговування

на газопроводах Вашого будинку та виконання робіт з технічного обслуговування газового обладнання квартир буде припинена подача природного газу.

 Прохаємо Вас бути присутніми для забезпечення доступу в квартири.

 Відновлення газопостачання здійснюватиметься працівниками газової служби після виконання вищезазначених робіт в період з 15:00 год. «16» серпня 2017р. за умови:

обов'язкової присутності власників всіх квартир в даному будинку,

 

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

 Згідно вимог Правил безпеки систем газопостачання України, Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» має право здійснювати пуск газу лише за умови 100% наявності абонентів в кожній квартирі (в разі неможливості потрапляння робітників ПАТ «Харківгаз» хоча б в одну квартиру відновлення газопостачання в будинку буде неможливим).

 Дані роботи ПАТ «Харківгаз» проводить з метою перевірки на щільність внутрішньоквартирних газопроводів, газового обладнання, ліквідації виявлених витоків газу, перевірки наявності тяги димових та вентиляційних каналів, інструктажу по правилам безпечного використання газу в побуті.

 Сподіваємось на Ваше порозуміння та допомогу, оскільки головною метою Зміївського відділення ПАТ «Харківгаз» є створення безпечних умов використання нашими споживачами природного газу в побуті

Телефон для довідок (057-40) 4-26-79

З повагою, ПАТ «Харківгаз».


 Кількість переглядів - 83