Головна » 2017 » Червень » 1 » Вітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна до Дня захисту дітей
 
Вітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна до Дня захисту дітей

У перший літній день в Україні відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Від усього серця вітаю з теплим та прекрасним святом – міжнародним Днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Сьогодні й кожного наступного дня треба зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої громади та нашої держави.

Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та приємного відпочинку під час літніх канікул!

 

З повагою, Нововодолазький селищний голова

Олександр Єсін


 Кількість переглядів - 114