Головна » 2017 » Травень » 19 » Успішні виступи новоселівських аматорів
 
Успішні виступи новоселівських аматорів

12- 14 травня 2017 року у м. Дергачі відбувся XXI Міжнародний фестиваль - конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода». У ньому взяли участь аматори з сільських районів та малих міст України, закордонних країн віком від 16 до 45 років.

Проводився він з метою пропаганди кращої пісенної творчості, виявлення талановитих аматорів, підвищення їх виконавської майстерності, для закріплення творчих стосунків районів областей України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Взяли в ньому участь і співачки Нововодолазького селищного будинку культури с. Новоселівка.

У перший день фестивалю на суд журі і глядацького загалу українську народну пісню «Закувала зозуленька» представила новоселівська співачка Альона Компанієць. Замало сказати, що вона виконала цю пісню. Вона пережила її кожною своєю клітинкою. Юна співачка наскільки вдало зуміла передати переживання своєї героїні, що зал слухав її спів із завмиранням сердець. Пропускаючи через свою душу кожне слово пісні, Альона уміло відтворила нелегку долю дівчини, яка прагнула знайти чисте і взаємне кохання. Особливий шарм її виступу надав вдало підібраний сценічний костюм- українська вишиванка, довга коса і … проникливість погляду. Як результат у своїй віковій категорії від (16-20 років) учасників пісенного фестивалю-конкурсу журі одностайно віддало Альоні Компанієць друге місце. Вона була нагороджена дипломом 2-го ступеню, кубок фестивалю-конкурсу.

Успішним виявився виступ на і тріо «Шарм» у складі Альони Компанієць, Оксани Семихат та Світлани Попсуйшапка, У їх виконанні прозвучала українська народна пісня «Цвіте терен». Доречно зазначити, що дівчата не розгубилися навіть тоді, коли раптово зник музичний супровід. Їх голоси звучали впевнено і проникливо під оплески членів журі і глядачів. То ж не дивлячись ні на що, наші співачки вдало завершили свій виступ і посіли перше місце у категорії «Ансамблі» та отримали диплом 1-го ступеню та кубок фестивалю-конкурсу .

У останній день проведення фестивалю-конкурсу відбувся гала-концерт. Для виконавців є дуже престижною участь у ньому, адже із 68 колективів для цього було відібрано лише двадцять. Наше тріо блискуче виконало на гала-концерті пісню «Тропикана женщина» .

Так співпало у часі, що коли у м. Дергачах проходив гала-концерт XXI Міжнародного фестивалю - конкурсу виконавців естрадної пісні «Жива Вода -2017», у районному будинку культури смт Нова Водолага відбувся фінал районного фестивалю «Зоряні мрії». Та, дякуючи організаторським здібностям директора Нововодолазького селищного будинку культури с. Новоселівка Лідії Ярошенко, Альона Компанієць зуміла взяти участь і в ньому. І знову успіх! Співачка отримала диплом лауреата і найвищу нагороду цього фестивалю Гран-прі та подарунок.

Посміхнулася удача і хореографічному колективу «Зорецвіт». Варто зазначити, що юні новоселівські танцюристи уже три роки поспіль беруть участь у цьому фестивалі, щораз вдосконалюючи свою майстерність. І ось цього разу, виконавши танець «Їхали козаки» , отримали диплом лауреата. В оригінальному жанрі Дар’я Лісовин також отримала диплом лауреата.

За фінансову допомогу та підтримку учасники художньої самодіяльності Нововодолазького селищного будинку культури с. Новоселівка висловлюють щирі слова вдячності селищному голові Олександру Єсіну а також Олегу Нестеренку в наданні транспорту.

  

 


 Кількість переглядів - 162