Головна » 2017 » Червень » 2 » У Новій Водолазі свято – День захисту дітей
 
У Новій Водолазі свято – День захисту дітей

  Першого червня 2017 року у Новій Водолазі в центрі селища уже зранку було весело від дитячого щебету і радісних посмішок. Когось вели за ручку матусі і татусі, старші сестрички і братики, а хтось тільки-тільки робив свої перші кроки. Їм було цікаво все, та особливо приваблювали розважальні атракціони. Старші дітки поспішили до спортивного майданчика зі штучним покриттям, де о дев’ятій годині розпочалися змагання з міні-футболу серед дітей. А тим часом у парку Ювілейному юні шахісти готувалися продемонструвати свою ерудицію і кмітливість.

  Чимало хлопчиків і дівчаток зібрала у парку Ювілейному творча майстерня від вихованців Нововодолазького будинку дитячої і юнацької творчості. Всі бажаючі мали можливість спробувати себе в ролі майстра-аматора з бісероплетіння, взяти участь у виготовленні ляльки-мотанки і оригамі. А скільки дітлахів скористались нагодою, щоб погратись, поспівати і потанцювати разом із учасниками народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька». Відбулися також майстер-класи з плетення іграшок та виготовлення прикрас для волосся.

  Весело і цікаво було в цей час і в районному будинку культури, де малеча могла взяти участь у дитячому фестивалі «Мультяшка».

  Діти - веселі й бешкетливі, непосидючі й смішні, а іноді не за віком серйозні, знаходили собі заняття дійсно для душі. Багатьом із них сподобались творчий мистецький проект «У щасливій країні дитинства», який продемонстрували глядачам вихованці дитячої школи мистецтв, а також розважальна гра для багатодітних сімей «Спритні та кмітливі».

  Уже традиційно у цей день проходив і конкурс дитячих малюнків на асфальті «Малюємо разом». Хлопчики і дівчатка у своїх творчих роботах намагалися розкрити свої найбільші бажання, по-ділитися з оточуючими своєю радістю, розповісти про найщасливіші події свого життя. Юні художники так захопилися, що ще довго б малювали, якби не почалася ігрова розважальна програма. Конкурси, веселі змагання, розваги, за участь у яких дітлахи отримували призи, підготовлені Нововодолазькою селищною радою. А закінчилося святкування для юних нововодолажчан акцією «Солодка прохолода». Усі із задоволенням смакували морозивом і іншими солодощами.

  Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країни доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя, звідки усі ми родом. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки, коли можна було ось так повеселитись, побавитись, посміятись і зрозуміти, що дитинство - прекрасна пора.

  Так що ж треба для щастя й усмішки дитини? Щоб сонце ласкаве нас гріло щодня, оселя затишна і чуйна родина, і мамина пісня щоб завжди жила, щоб зорі вночі у вікно зазирали, сади буйним цвітом цвіли навесні, пташки від зорі до зорі щебетали, бажання збувались великі й малі, щоб небо не плакало з горя важкого, земля не здригалась від туги й жалю.

  Життя прекрасне, треба тільки вміти його любити і цінувати. Воно дарує нам безліч приємних днів, одним з яких став День захисту дітей у нашому селищі.

  То ж хай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить їх веселий сміх.

   

   

 


 Кількість переглядів - 172