Головна » 2017 » Липень » 11 » Свято Івана Купала у Новоселівці
 
Свято Івана Купала у Новоселівці

  Уже стало традицією на свято Івана Купала збиратися біля річки в с. Новоселівка, щоб відзначити це веселе, загадкове, магічне і романтичне свято. Не став винятком і нинішній рік.

 

  Організатор свята – Нововодолазька селищна рада запросила всіх бажаючих згадати стародавні звичаї і обряди, повеселитися, потанцювати і поспівати. Відкриваючи святкове дійство, селищний голова Олександр Єсін сказав:

  - Бажаю усім хорошого настрою, щоб всі змогли цього вечора вдосталь натанцюватись біля багаття, повеселитися від душі. Нехай кинутий в річку вінок принесе усім лише радість. А ще, нехай це запальне свято подарує всім трішечки чарівності. Ставайте в дружній хоровод, і нехай священний вогонь очистить ваше життя від усього злого і непотрібного. Шукайте свою чарівну квітку папороті. Зі святом вас!

  Зі словами вітань до присутніх звернулись і голова райдержадміністрації Євген Королюк та голова районної ради Світлана Ротач.

  На новоселівській землі купальське свято відзначається вже більше десяти років. А віднедавна воно почало вигравати більш яскравими і неповторними барвами, адже в його рамках проходить і районний фестиваль народного мистецтва «Цвіт папороті». У ньому цього року взяли участь 33 кращі колективи Нововодолажчини. То ж лунали того дня чудові пісні, чувся сміх і жарти, повсюдно панував чудовий настрій. Були і запашні короваї, якими ласували всією громадою. А ще кожен бажаючий міг скуштували і смачну польову кашу, про яку потурбувалася селищна рада.

  Підтримку у проведенні цього прекрасного фестивалю надали директор ПП «Агрофірма «Світанок» Олександр Колісник, директор ПП «Агро-Новоселівка 2009» Олег Нестеренко, директор ТОВ «МК РІАЛ» Роман Золотько та приватний підприємець Сергій Кальченко.

  

  

  

  

  

  

  


 Кількість переглядів - 114