Головна » 2017 » Лютий » 10 » Розрахуйтесь за електроенергію
 
Розрахуйтесь за електроенергію

   Сучасне життя неможливо уявити без електроенергії. Кожен з нас являється її активним споживачем. Але наскільки своєчасно споживачі електроенергії розраховуються  за використану електроенергію? Адже електроенергія – це товар за який необхідно платити, а несвоєчасні розрахунки призводять до загострення ситуації в цілому в енергетичній галузі.

             Ситуація з розрахунками у районі залишається складною. Борги населення за спожиту  електроенергію  практично не зменшуються.

             Чимало побутових споживачів, м’яко кажучи, недбало ставляться до своєчасних розрахунків. Отримавши рахунок про сплату “забувають”, що потрібно розплатитись.

             Заборгованість за яку можуть відключити від енергопостачання може бути і 1 гривня, і 100 гривень та більше. Тому помилково вважати невелику суму боргу незначною і доводити діло до відключення енергопостачання домоволодіннь – сплачувати електроенергію необхідно щомісячно.

              Однією з причин зростання заборгованості населення є умисне використання електричної енергії споживачами поза приладом обліку електроенергії. При перевірках абонентів «рейдові бригади» виявляють  приховану, поза лічильником, електропроводку, втручання в роботу лічильників, пошкодження приладів обліку та пломб на ньому. На підставі цих порушень складається акт порушення правил користування електричною енергією для населення.

             Абоненти які “забувають” розраховуватися за спожиту електроенергію та порушники правил користування електроенергії в примусовому порядку будуть сплачувати заборгованість за електроенергію та матеріальний збиток за рішенням суду через відділ державної виконавчої служби .                 

             Хотілось би нагадати, що своєчасна оплата обходиться набагато меншими витратами як коштів так і нервів.

             Шановні споживачі електроенергії не допускайте виникнення заборгованості.  

           

Нововодолазьке районне відділення енергозбуту АК «Харківобленерго»

Телефон для довідок 4-53-56


 Кількість переглядів - 150