Головна » 2017 » Серпень » 4 » Робоча зустріч щодо Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей»
 
Робоча зустріч щодо Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей»

  Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі – МТОТ) оголосило про початок прийому заявок на участь у відборі пілотних проектів, що фінансуватимуться за рахунок Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який Україна отримала в якості фінансової допомоги від Світового банку для подолання наслідків конфлікту.

 Заходи проекту спрямованні на задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб. Разом із внутрішньо переміщеними особами допомогу також можуть отримувати ветерани АТО.

  З урахванням потреб мешканців Нововодолазької селищної ради об`єднаної територіальної громади, голова селищної ради Єсін О.С. запросив для консультування президента Асоціації приватних роботодавців Чумака Олександра. Участь в робочій зустрічі також взяли перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради Іващенко Л.М. та голова ради ГО «Нововодолазька спілка ветеранів АТО» Замула Є.А.


 Кількість переглядів - 97