Головна » 2017 » Серпень » 31 » Рядки у "Книгу добра"
 
Рядки у "Книгу добра"

 Як  відомо, в Україні  був започаткований міжнародний соціальний проект «Книга добра». Його благословив верховний архієпископ Києво-Галицький Кардинал Любомир Гузар та підтримав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.  Діти з усієї України  написали свої історії, у яких вони доторкнулися до поняття  добра. Організатори проекту запропонували юним українським художникам відтворити ці історії у своїх роботах.


 Про  цей соціальний проект дізнався директор   ПП «Агрофірма Світанок» Олександр Колісник і запропонував нововодолазьким дітлахам взяти у ньому участь. Його підтримав і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін та  заступник голови районної ради Роман Мерзлікін. 
 На запрошення відгукнулися  вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Світлана Мишак) та учні Новоселівського НВК. Техніка виконання малюнку обиралася автором на власний розсуд. Хтось відобразив у своїй роботі момент порятунку кошенятки із вогню, хтось намалював дівчинку, яка допомагає переїхати дорогу  на інвалідному візку воїну, що брав участь в АТО, а хтось зобразив жінку, яка сварить хлопчаків, що  знущалися над цуценятком… Роботи були  змістовні і хвилюючі, вони просто не могли лишити нікого байдужим. 
 І ось  приємно  було дізнатися, що серед  переможців були названі і  нововодолажчанки Софія Овсяник, Анастасія Сендецька  та Марина Цимбал  - вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» та учениця Новоселівського НВК Альона Немашкало. 
 У серпні вони  мали змогу  відвідати Угорщину. Відпочивали  сім  днів у місті Агард на березі мальовничого озера Веленце, яке вважається найтеплішим у Європі. Проживали  у сучасному спортивному готелі, насолоджувалися стравами угорської кухні, спостерігали за змаганнями на байдарках, здійснили екскурсії по місту. Цей змістовний відпочинок запам’ятався їм надовго. 
 Днями у селищній раді відбулася зустріч дівчаток, які вийшли переможцями  у проекті  «Книга добра», та їх батьків із Олександром Єсіним,  Романом Мерзлікіним і   Олександром  Колісником. Вони вручили юним художницям кошти для відшкодування вартості проїзду до Угорщини та сертифікати  на літній відпочинок в таборі на озері  Веленце.  Діти ж в свою чергу подарували їм сувеніри, виготовлені своїми руками, та квіти.


 Кількість переглядів - 58