Головна » 2017 » Травень » 26 » Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна зі святом останнього дзвоника
 
Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна зі святом останнього дзвоника

  Сердечно вітаю зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Юним школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Впевнений, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.
  Щиро бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, нашого рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!
  Зі святом вас!

З повагою, Нововодолазький селищний голова

Олександр Єсін

 


 Кількість переглядів - 70