Головна » 2017 » Серпень » 28 » На засіданні виконавчого комітету
 
На засіданні виконавчого комітету

 Перше питання порядку денного стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями  197, 198 Кодексу України  про адміністративні правопорушення. Було  розглянуто чотири справи. В основному вони стосувалися втрати паспортів. По кожній із них  винесено постанови про накладення адміністративного стягнення. 
 Наступним було розглянуто питання про  підготовку об'єктів соціальної сфери та житла до роботи в осінньо-зимовий період 2017-18 рр., з яким присутніх ознайомив   заступник Нововодолазького селищного голови з питань житлово-комунального господарства А. М. Хихля.  Детальна інформація  про це буде опублікована у одному із номерів «Водолазького кур’єра». 
 Члени виконкому також затвердили додаткові списки дітей, що перебувають на обліку для влаштування у Нововодолазькі дошкільні навчальні заклади, розглянули питання  про погодження режиму роботи на торгівлю та послуги суб’єктам підприємницької діяльності, а також  про продовження терміну дії згоди на розміщення тимчасової споруди-павільйону для провадження підприємницької діяльності та про присвоєння житловим будинкам нових поштових адрес.
 На засіданні виконкому  також були надані згоди на  видалення високорослих аварійних дерев.

 


 Кількість переглядів - 50