Головна » 2017 » Червень » 26 » На засіданні виконавчого комітету
 
На засіданні виконавчого комітету

22 червня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Перше питання порядку денного стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

А потім члени виконкому розглянули питання про роботу Робочої групи з організації та впорядкування прийому дітей у Нововодолазькі дошкільні навчальні заклади за 2017- 2017 навчальний рік.

Розглянувши заяву громадянина В. М. Калюжного, який мешкає в с. Новоселівка, вул. Волошкова №85, з проханням поставити його на квартирний облік при виконкомі Нововодолазької селищної ради, члени виконкому надали на це згоду.

Наступним було розглянуто лист служби у справах дітей Нововодолазької районної державної адміністрації щодо взяття на квартирний облік громадянку В. М. Рашевську. У зв’язку з тим, що на момент надходження документів до Нововодолазької селищної ради дана особа є повнолітньою особою (повних 19 років), а також у поданих документах відсутні акт обстеження житлових умов та дані про місце реєстрації та місце її постійного проживання, виконавчий комітет прийняв рішення відмовити в постановці на квартирний облік В. М. Рашевську.

На засіданні виконкому також були розглянуті питання про видачу реєстраційних посвідчень на тимчасові споруди-павільйони для провадження підприємницької діяльності, про надання погодження режиму роботи та торгівлю та послуги суб’єктам підприємницької діяльності при проведенні свята «Івана Купала» та надані дозволи на видалення аварійних дерев і на підключення домоволодінь до водопровідної та каналізаційної мереж.


 Кількість переглядів - 150