Головна » 2017 » Травень » 4 » На засіданні виконавчого комітету
 
На засіданні виконавчого комітету

  27 квітня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

 Перше питання порядку денного стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А потім члени виконкому перейшли до розгляду питання про закінчення опалювального сезону та завдання по утриманню житлово-комунального господарства у весняно-літній період 2017 року. Проаналізувавши стан завершення опалювального сезону та опрацювавши інформацію керівників житлово-комунального господарства, було відзначено, що завдання по утриманню житлово-комунального господарства в опалювальний період виконано. Нині проводяться практичні заходи по підготовці житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в весняно-літній період 2017 року.

 Розглянувши наступне питання порядку денного, яке стосувалося проведення на території Нововодолазької селищної ради щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою, члени виконкому вирішили провести з 1 квітня по 31 травня 2017 року на території Нововодолазької селищної ради щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та у її рамках дня благоустрою. З питання проведення акції «За чисте довкілля» у Нововодолазькій селищній раді була створена робоча група та затверджені відповідні заходи. Зокрема, ними передбачено проведення санітарної очистки та благоустрою територій установ, торговельних закладів від сміття; упорядкування території парку Ювілейного; обрубування та обпилювання сухих гілок на деревах, що ростуть на узбіччях центральних вулиць; благоустрій територій кладовищ, братських могил, пам’ятників; ліквідація стихійних сміттєзвалищ побутових відходів на території селищної ради; висадження зелених насаджень; упорядкування прибудинкових територій та інше.

 Розглянувши заяву громадянина В. М. Кийкова, інваліда 3 групи (ліквідатор аварії на ЧАЕС), з проханням поставити його на квартирний облік при виконавчому комітеті Нововодолазької селищної ради, члени виконкому, вивчивши надані документи та враховуючи діюче законодавство та рекомендації житлової комісії, у зв’язку із відсутністю підстав для поліпшення житлових умов, відмовили даному громадянину у постановці на квартирний облік.

 Вони також затвердили фінансові плани комунального підприємства «Водолага Комунсервіс» та Нововодолазького водопровідно-каналізаційного підприємства на 2017 рік.

 На засіданні виконавчого комітету також були розглянуті питання, які стосувалися надання згоди на розміщення тимчасових споруд-павільйонів для провадження підприємницької діяльності, погодження режиму роботи на торгівлю та послуги суб’єктам підприємницької діяльності і наданню дозволів на видалення аварійних дерев та інше. По кожному із них було прийнято відповідне рішення.


 Кількість переглядів - 191