Головна » 2017 » Лютий » 9 » На сесії селищної ради
 
На сесії селищної ради

8 лютого  2017  року під головуванням  селищного голови Олександра Єсіна відбулася ХІХ сесія  Нововодолазької селищної ради  VІІ  скликання.

У ході засідання  депутати розглянули  питання про внесення змін і доповнень до рішення Нововодолазької селищної ради ХVІІІ сесії VІІ скликання  від 25 січня 2017 року №816 «Про встановлення  податку на майно на території Нововодолазької селищної ради».

Депутати також затвердили Л.М.Іващенко першим заступником Нововодолазького селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради.

Заслухавши інформацію Нововодолазького селищного голови О.С.Єсіна щодо внесення змін до складу виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради, керуючись п.3 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було вирішено  затвердити у складі виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради  VІІ скликання Лілію Миколаївну Іващенко, першого заступника Нововодолазького селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради з 09  лютого 2017 року.

Розглянувши лист директора Нововодолазького водопровідно-каналізаційного підприємства  О.О.Шахіярова щодо затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт водонапірної башти по вул.Херсонська, 27а в смт Нова Водолага в сумі 240 тисяч 313 грн та проведення експертизи  проектно-кошторисної документації, селищна рада  надала на це згоду.

На сесії також  було розглянуто ряд земельних питань,  по кожному із яких прийнято відповідні рішення.


 Кількість переглядів - 247