Головна » 2017 » Січень » 26 » На сесії селищної ради
 
На сесії селищної ради

24 січня 2017 року відбулася  позачергова ХVІІ сесія  Нововодолазької селищної ради VІІ скликання, яку провів селищний голова Олександр Єсін.

    На розгляд депутатів було винесено питання про добровільне об’єднання територіальних громад.

    24 січня 2017 року від Харківської обласної державної адміністрації отримано позитивний висновок щодо відповідності поданих проектів рішень сесій селищної та сільських рад, що надали згоду на добровільне об`єднання, «Про добровільне об`єднання територіальних громад» Конституції та законам України.

   Враховуючи позитивний висновок Харківської обласної державної адміністрації, рішеннями сесій Нововодолазької селищної ради, Знам’янської сільської ради, Одринської сільської ради, Ордівської сільської ради, Сосонівської сільської ради, Староводолазької сільської ради від 24 січня 2017 року вирішено об`єднатися у Нововодолазьку селищну об'єднану територіальну громаду, до якої увійдуть територіальні громади:

- Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, с. Новоселівка);

- Знам’янської сільської ради (с. Знам’янка, с. Брідок, с. Круглянка,с. Мануйлове, с. Федорівка);

- Одринської сільської ради (с. Одринка, с. Кут, с. Пластунівка);

-Ордівської сільської ради (с. Ордівка, с. Нова Мерефа, с. Щебетуни);

- Сосонівської сільської ради (с. Сосонівка, с. Бражники, с. Головнівка, с. Княжне, с. Моськівка, с. Низівка, с. Стулепівка);

- Староводолазької сільської ради (с. Стара Водолага, с. Бахметівка, с. Павлівка).

   Адміністративним центром  Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади визначено смт Нова Водолага Нововодолазького району Харківської області. Крім того, затверджено план організаційних заходів щодо добровільного об`єднання територіальних громад.

   За дорученням сільських голів, Нововодолазький селищний голова Єсін О.С. звернувся до Харківської обласної державної адміністрації з клопотанням звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Нововодолазької селищної ради об’єднаної територіальної громади та відповідного селищного голови в установленому законом порядку.

 

   25 січня 2017 року відбулася  ХVІІІ сесія  Нововодолазької селищної ради VІІ скликання, у якій взяв участь заступник голови районної ради Роман Валерійович Мерзлікін.

   Депутати заслухали  звіт Нововодолазького селищного голови  за 2016 рік. А потім перейшли до розгляду питання про  виконання  селищного бюджету Нововодолазької селищної ради за 2016 рік .

   Наступні питання порядку денного стосувалися встановлення єдиного податку та податку на майно на території Нововодолазької селищної ради.

   На сесії також були внесені зміни і доповнення до рішення ХVІІІ   сесії  VІ скликання  Нововодолазької селищної ради  від 30. 12. 2011 року №513 «Про  встановлення  туристичного збору на території смт Нова Водолага та с. Новоселівка Нововодолазької селищної ради та затвердження Положення про його обчислення і сплати».

   Розглянувши лист директора Нововодолазького водопровідно-каналізаційного підприємства О. О. Шахіярова щодо необхідності проведення капітального ремонту водонапірної башти  по вул. Херсонська, 27а в смт Нова Водолага, Нововодолазька селищна рада вирішила замовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даної башти.

   Депутати також надали згоду на проведення експертизи проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги та обладнання пішохідного тротуару по вул. Широка в смт Нова Водолага. Вартість  робіт з урахуванням усіх витрат  становить 2768,023тис.грн.

   Наступні питання порядку денного стосувалися організації проведення оплачуваних громадських робіт; надання в оренду нежитлових приміщень , майна та транспортних засобів.  Було розглянуто і ряд земельних питань. По кожному із них прийняті відповідні рішення.


 Кількість переглядів - 351