Головна » 2017 » Серпень » 21 » На основі досвіду Польші
 
На основі досвіду Польші

 Напевно, коли ви чуєте словосполучення «стратегічне планування», не уявляєте нічого, окрім незрозумілого, нікому не потрібного набору слів, цифр та завдань на далеке майбутнє. Насправді ж, стратегічне планування у сфері розвитку селищної ради, яка утворилася в результаті об’єднання, – це надзвичайно важлива справа.

 До того ж, «Стратегію розвитку громади на …… - …… роки », як документ, обов’язково потрібно мати кожній об’єднаній територіальній громаді, для залучення і використання коштів, що будуть надходити з різних джерел. Розробка якісної Стратегії є запорукою того, що вона буде не декларативним документом і припадатиме пилом, лежачи на полиці, а дороговказом, сценарієм, за яким громада рухатиметься вперед до кращого майбутнього. Нововодолазька селищна рада зробила перші кроки на шляху розробки Стратегії, пройшло перше засідання робочої групи, прийнято відповідні рішення.

 Для отримання нових знань у сфері стратегічного планування представники Нововодолазької селищної ради Анна Пікалова та Ірина Кулик взяли участь –у семінарі-майстерні для представників 5 східних областей України, Київської області та м.Києва. На основі польського досвіду стратегічного планування вчилися як виявляти проблеми мешканців громади, залучати громадськість до розробки Стратегії, поетапно виписувати різні розділи документа, отримували практичні навички. Щира вдячність Харківському відокремленому підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» на чолі з Діаною Бариновою за надану можливість отримати необхідні знання з актуальної теми для Нововодолазької об’єднаної територіальної громади .

  

 


 Кількість переглядів - 120