Головна » 2017 » Березень » 7 » ВАМ, ЛЮБІ ЖІНКИ!
 
ВАМ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

     Радісне, весняне свято 8 Березня щороку бажаним гостем входить у кожний дім.

   У цей день ми вітаємо своїх мам, бабусь, сестер, доньок, коханих і знову, і знову переконуємося, що саме жінка є символом усього найкращого, що є у нас у житті, - сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

  5 березня 2017 року Нововодолазький селищний будинок культури с. Новоселівка привітно відчинив свої двері і запросив усіх на концерт, що мав назву «Вам, любі жінки».

  Засвідчити свою повагу до представниць кращої половини людства прибув того дня і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він побажав, щоб у всіх жінок кожен день був сонячним і радісним, щоб довкола панувала любов і гармонія і на їх честь розквітали квіти й звучала музика.

   Зі словами привітання до шановних жінок звернувся і директор ПП «Агрофірма Світанок» Олександр Колісник, який зізнався, що жінка для нього – це весна. Від усієї душі він побажав усім любові і добра, щоб сонце заходило з весною у кожен дім, а перший пролісок приніс світлі і теплі почуття.

   А потім жителів села привітали учасники художньої самодіяльності. Своїми веселими піснями звеселяла присутніх тріо «Водограй», дуети «Лілея» та «Гармонія», жіночий гурт «Берегиня», солісти Альона Компанієць, Світлана Попсуйшапко. Вперше того дня на сцену вийшло тріо «Вишиваночка», але воно зуміло завоювати симпатію глядачів і підняти у залі шквал овацій.

 Запальними танками порадували присутніх хореографічні колективи «Барвінок», «Зорецвіт» та «Юність».

   Неперевершеними були і ведучі Станіслав Чандер та Денис Калашников, які звеселяли жінок, дарували їм гумор.

  

 

 

 


 Кількість переглядів - 159