Головна » 2017 » Березень » 30 » День відкритих дверей у Нововодолазькому РЦЗ
 
День відкритих дверей у Нововодолазькому РЦЗ

   24 березня 2017 року в Нововодолазькому РЦЗ були проведені заходи для старшокласників району - «День відкритих дверей» , за участю навчальних закладів – «Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу» та «Липковатівського аграрного коледжу», групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування та екскурсія по центру зайнятості.

   Представники навчальних закладів розповідали про умови вступу до закладів, про свої навчальні програми, про спеціальності, які можуть отримати майбутні студенти та перспективи, які відкриваються перед майбутніми спеціалістами. Надавали рекомендації стосовно переліку відповідних документів, які необхідно підготувати для вступу до вузів та провели майстер-класи.

  Спеціалістами Нововодолазького центру зайнятості бажаючим, надавалися рекомендації щодо складання резюме, проводилося анкетування, тестування, презентація робітничих професій та спеціальностей, індивідуальне консультування молоді щодо визначення здібностей та схильностей до різних видів професійної діяльності, продемонстрували відеофільми про роботу Центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та пошук роботи.


 Кількість переглядів - 91