Головна » 2017 » Квітень » 6 » Акція «За чисте довкілля»
 
Акція «За чисте довкілля»

  Нововодолазька селищна рада доводить до відома лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України:

  На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р протягом квітня-травня проходить акція «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева, кущі, закладаються газони та квітники.

  Пунктом 1 зазначеного розпорядження передбачено проведення в рамках акції «За чисте довкілля» Дня благоустрою територій населегих пунктів у третю суботу квітня. У 2017 році це 15 квітня.

 Але на 16 квітня припадає Великдень, а з 17 по 23 квітня проходитимуть поминальні дні, в які більшість громадян України роз’їдуться по кладовищах ушанувати пам’ять померлих родичів та привести у належній стан місця їх поховань.

 Враховуючи викладене, просимо перенести дату проведення Дня благоустрою територій населених пунктів на 8 квітня 2017 року та доручити місцевим органами виконавчої влади провести зазначений захід.

 


 Кількість переглядів - 185