Головна » 2017 » Березень » 15 » АК "Харківобленерго" повідомляє
 
АК "Харківобленерго" повідомляє

 У зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10 кВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК «Харківобленерго» з 01.04.2017р. по 30.04.2017р. з 9-00 до 17-00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою:

смт.Нова Водолага вул.Чайковського, Лісна, Європейська, Ветеранів,Кошового, Шкільна, Васильківського;

с. Новоселівка вул.Воскресінська, Зелений Гай;

с.Лихове, с.Дерегівка вул.Шевченка; с.Червона Поляна, с.Низівка, с Запорожці вул.Б Хмель­ницького; с.Бахметівка вул.Зелена; с.Старовірівка вул.Лермонтова, школа; с Липкуватівка, технікум; с. Гаврилівка, с. Палівка вул Центральна, с. Борки вул.Гагаріна, школа.

 Нововодолазький РЕМ нагадує також, що мережі АК "Харківобленерго" є об'єктами підвищеної небезпеки, де необхідно дотримуватися Правил охорони електричних мереж, а саме: не перебувати на території та в приміщеннях трансформаторних підстанцій; не накидати на струмопровідні частини сторонні предмети та не наближатися до них; не облаштовувати спортивні майданчики і не проводити будь- які заходи.

 Всі роботи в охоронних зонах АК "Харківобленерго" виконуються тільки з письмового дозволу.

 Керівництво АК "Харківобленерго" також занепокоєне випадками розкрадання енергетичного обладнання, що може призвести до вкрай негативних наслідків енергопостачання.

Додаткову інформацію читайте на сайті АК "Харків­обленерго".

Заздалегідь вдячні за порозуміння .

Телефон для довідок : 4-23-01

Керівництво Нововодолазького РЕМ


 Кількість переглядів - 201