Головна » 2017 » Червень » 28 » 28 червня - День Конституції України
 
28 червня - День Конституції України

 Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. З цієї нагоди у сквері Незалежності в смт Нова Водолага відбулися урочистості.

Зі щирими словами вітань у цей святковий день до нововодолажчан звернулися Світлана Ротач, голова районної ради та Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова об’єднаної територіальної громади.

 Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

 Цей день відображає прагнення українців жити в правовій державі. Конституція стала гарантом незалежності і соборності України, дозволила мільйонам українців сміливо дивитися в майбутнє.

 У нашому рідному краї живуть талановиті і працьовиті люди, здатні втілити свої мрії в реальність. Ми впевнені, що у нас все вийде, адже держава - це ми з вами!

 


 Кількість переглядів - 142