ОГОЛОШЕННЯ

                        

XXII сесія Нововодолазької селищної ради VII скликання


1. Про затвердження порядку денного

2. Про внесення змін і доповнень до рішення ХV сесії VIІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про Нововодолазький селищний бюджет на 2017рік».

3. Про затвердження та закріплення мікрорайонів селища Нова Водолага за Нововодолазьким ліцеєм Нововодолазької районної ради, Нововодолазькою гімназією Нововодолазької районної ради, Нововодолазьким навчально-виховним комплексом та села Новоселівка за Новоселівським навчально-виховним комплексом

4. Про надання гр. Тимченко Вячеславу Миколайовичу матеріальної допомоги на лікування

5. Про надання гр. Тиндик Наталії Володимирівні матеріальної допомоги на лікування

6. Про надання гр. Попенко Юрію Івановичу матеріальної допомоги на лікування

7. Про надання гр. Зубрєву Павлу Івановичу матеріальної допомоги на лікування

8. Про надання гр. Шевченко Геннадію Миколайовичу матеріальної допомоги на лікування

9. Про надання гр. Степаненко Ларисі Петрівні матеріальної допомоги на лікування

10. Про надання гр. Колодяжній Антоніні Степанівні матеріальної допомоги на лікування. 

11. Про надання гр. Онацькій Вірі Іванівні матеріальної допомоги на лікування

12. Про надання гр. Сидоренко Валентині Миколаївні матеріальної допомоги на лікування її чоловіка

13. Про надання гр. Ткаченко Раїсі Іванівні матеріальної допомоги на лікування

14. Про надання гр. Андрущенко Любові Василівні матеріальної допомоги на лікування

15. Про надання гр. Ляшенко Ганні Прокопівні матеріальної допомоги на лікування

16. Про надання гр. Ніконенко Оксані Вікторівні матеріальної допомоги на лікування її доньки Ніконенко Анни Олегівни

17. Про надання гр. Волошинюк Юлії Володимирівні матеріальної допомоги на лікування її сина Кукленко Ростислава Андрійовича

18. Про надання гр. Билбас Наталії Юріївні матеріальної допомоги на лікування її чоловіка Билбас Ігоря Миколайовича

19. Про надання гр. Нечмоглод Лідії Степанівні матеріальної допомоги на лікування

20. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщень виробничої будівлі Нововодолазької селищної ради (внутрішні штукатурні, облицювальні і малярні роботи) за адресою: вул. Воскресінська, 254, с. Новоселівка, Нововодолазький район, Харківська область

21. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду (утеплення) виробничої будівлі Нововодолазької селищної ради за адресою: вул. Воскресінська, 254 с. Новоселівка Нововодолазького району Харківської області

22. Про передачу відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації в безоплатне користування майна (проектор офісний в кількості 1 од., екран мобільний до проектору в кількості 1 од.) на термін з 14.04.2017 року по 14.03.2020 року

23. Про надання в оренду нежитлового приміщення № 33 загальною площею 17,4 м2 без урахування площі місць загального користування, що розташоване за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14 приватному нотаріусу Краснопьоровій Ользі Федорівні

24. Про надання в оренду нежитлових приміщень № 2, № 3 загальною площею 20 м2 з урахуванням площі місць загального користування, що розташовані за адресою: с. Новоселівка, вул. Воскресінська, 254 Комунальному підприємству Харківської обласної ради «ФАРМАЦІЯ»

25. Про укладення з СПДФО Козікова Лариса Юріївна договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди площею 28,0м2 для провадження підприємницької діяльності за адресою: вул.. Сковороди Г.С.,№ 28-Г смт. Нова Водолага.

26. Про укладення з гр. Купалов Михайло Григорович договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди площею 7,68м2 для провадження підприємницької діяльності за адресою: площа Кооперативна № 2 «б», смт. Нова Водолага.

27. Про укладення з гр. Купалов Максим Михайлович договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди площею 30,0м2 для провадження підприємницької діяльності за адресою: площа Кооперативна, смт. Нова Водолага.

28. Про розгляд заяви щодо припинення договору про встановлення особистого строкового сервітуту № 51 від 14 листопада 2016 року який укладався СПДФО Сівак Наталія Юхимівна на земельну ділянку площею 12,0 кв.м. під обслуговування (розміщення) тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності яка знаходиться за адресою: площа Кооперативна, 20/2 смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області та прийняття її до фонду селищної ради.

29. Про прийняття у фонд селищної ради земельної ділянки та відміну рішення Нововодолазької селищної ради № 7 від 08 червня 1993 року «Про надання земельної ділянки у приватну власність під будівництво індивідуального житлового будинку та господарчо-побутових приміщень» в с. Новоселівка по вул. Світанкова (кол. К. Маркса), 11 гр. Колодяжна Антоніна Степанівна.

30. Про прийняття у фонд селищної ради земельної ділянки та відміну рішення Нововодолазької селищної ради № 514 від 10 жовтня 2000 року «Про надання земельної ділянки у приватну власність під будівництво індивідуального житлового будинку та господарчо-побутових приміщень» по вул. Мічуріна,12 смт. Нова Водолага гр. Онацька Марина Олександрівна.

31. Про прийняття у фонд селищної ради земельної ділянки та відміну рішення Нововодолазької селищної ради № 7 від 08 червня 1993 року «Про надання земельної ділянки у приватну власність під будівництво індивідуального житлового будинку та господарчо-побутових приміщень» по вул. Журавлина,68 смт. Нова Водолага гр. Шатура Віталій Миколайович.

32. Про розгляд заяви щодо припинення договору оренди від 30 травня 2005 року ( кадастровий номер: ____________________________) який укладався з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ « ПЛЕСАН» на земельну ділянку не сільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування автозаправочної станції яка знаходиться за адресою: площа Мотики,1 , смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області та прийняття її до фонду селищної ради.

33. Про розгляд заяви щодо припинення договору оренди від 17 жовтня 2013 року ( кадастровий номер: ___________________________) який укладався з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ « БИТОВИК» на земельну ділянку не сільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, а саме для обслуговування будинку, громадського «Будинку побуту» яка знаходиться за адресою: вул.. Кооперативна,2, смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області та прийняття її до фонду селищної ради.

34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, а саме для обслуговування будинку, громадського «Будинку побуту», яка знаходиться за адресою: вул.. Кооперативна,78, смт. Нова Водолага, Нововодолазький район ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО « АГРОНОМ ТМ» гр.. Герус Тетяна Олександрівна,гр.. Крючкова Любов Анатоліївна

35. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ « БУДСЕРВІС Л» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0490 га ( кадастровий номер: _________________________) на земельні ділянки площею 0,2174 га, 0,1389га та 0,1337га відповідно, не сільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( код згідно КВЦПЗ – 11.03) яка знаходиться за адресою: смт. Нова Водолага, вул.. Пушкіна,32/3 Нововодолазького району, Харківської області.

36. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування автозаправочної станції, яка знаходиться за адресою: площа Мотики,1 смт. Нова Водолага, Нововодолазький район ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ « СТАРТ БІЗНЕС – ПЛЮС» для передачі їм в оренду її.

37. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі, магазину яка знаходиться за адресою: площа Кооперативна,78 смт. Нова Водолага, Нововодолазький район гр.. Мироненко Володимиру Вікторовичу та гр. Багмут Наталії Василівні для передачі їм в оренду її.

38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, у власність по ____________________ смт. Нова Водолага гр. Канівець Наталія Володимирівна.

39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у власність по ________________ смт. Нова Водолага гр.. Мірошніченко Олександр Сергійович.

40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у власність по __________________________________ смт. Нова Водолага гр. Єфіменко Аліна Валентинівна.

41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у власність по ______________________________ смт. Нова Водолага гр. Шейко Владислав Віталійович.

42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, у власність по __________________________ смт. Нова Водолага гр. Майборода Сергій Сергійович

43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, у власність по ________________________ смт. Нова Водолага гр. Тимчук Дмитро Олександрович.

44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність по __________________, смт. Нова Водолага гр. Тимчук Олександр Степанович.

45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність по ___________________, смт. Нова Водолага гр. Іскра Микола Миколайович.

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність по вул. _________________, смт. Нова Водолага гр. Герус Тетяна Олександрівна

47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, у власність по ______________________ смт. Нова Водолага гр. Канівець Надія Михайлівна.

48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у власність по ________________________ смт. Нова Водолага гр. Камардаш Любов Геннадіївна.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Оберемок Сергій Анатолійович, кадастровий номер: ______________________________ для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по _______________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Курченко Валерій Михайлович, кадастровий номер: ________________________________ для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по _______________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Пелехатий Геннадій Анатолійович, кадастровий номер: __________________________________ для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по _____________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Ткаченко Олена Вікторівна, кадастровий номер: ________________________________ для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. __________________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Клочко Віта Миколаївна, кадастровий номер: ______________________ для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по __________________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Носач Василь Миколайович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) кадастровий номер: _______________________ по _________________________________ смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Власенко Вячеслав Миколайович для ведення садівництва (код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва) кадастровий номер: ________________________________ по ___________________________________________ смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ладика Олена Анатоліївна для будівництва індивідуального гаража ( код КВЦПЗ 02.05– для будівництва індивідуального гаража) кадастровий номер: ____________________ яка розташована за адресою: вул. Пушкіна,33-А, блок 27 смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Флендюк Ірина Вікторівна для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) кадастровий номер: _____________________________________ по _______________________________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Герус Валерій Миколайович для будівництва індивідуального гаража ( код КВЦПЗ 02.05– для будівництва індивідуального гаража) кадастровий номер: ____________________________ яка розташована за адресою: _______________________ смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Покальчук Юрій Михайлович для будівництва індивідуального гаража ( код КВЦПЗ 02.05– для будівництва індивідуального гаража) кадастровий номер: ___________________________________ яка розташована за адресою: __________________________ смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Хихля Вікторія Леонідівна для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) кадастровий номер: ___________________________________ по ________________________________________ смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Герус Тетяна Олександрівна для будівництва індивідуального гаража ( код КВЦПЗ 02.05– для будівництва індивідуального гаража) кадастровий номер: ____________________________________ яка розташована за адресою: _______________________________ смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Мироненко Володимир Володимирович для ведення садівництва (код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва) кадастровий номер: _________________________________________ по _______________________________________ смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Явдокименко Наталія Павлівна для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) кадастровий номер: ___________________________________  по _________________________________ с. Новоселівка Нововодолазького району, Харківської області.

64. Про розгляд заяви гр.. Чумаков Геннадій Григорович про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з коду КВЦПЗ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) на код КВЦПЗ 02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку кадастровий номер: _________________________________________, яка розташована в межах населеного пункту смт. Нова Водолага по ______________________________ на території Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району Харківської області.

65. Про придбання транспортного засобу: сміттєвозу з задньою загрузкою для збору ТПВ на базі КрАЗ-5401.Н2-500 Євро-5, з їх механічною загрузкою, з ущільнювачем ТПВ типу МІКРО Б з об’ємом бункеру не менше 9 м.куб. та відвалом для прибирання снігу, для забезпечення благоустрою громади

66. Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт частини дороги по вул.Воскресінська в смт Нова Водолага.

67. Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт частини дороги по вул.Харківська в смт Нова Водолага.

68. Про зарахування на баланс Нововодолазької селищної ради комп’ютерної техніки.

69. Про затвердження кошторисної на капітальний ремонт системи опалення в приміщенні Нововодолазької селищної ради по вул. Донця Григорія, 14 в смт Нова Водолага.