ОГОЛОШЕННЯ

                        

XV сесія Нововодолазької селищної ради VII скликання


Порядок денний XV сесії VII скликання Нововодолазької селищної ради від 23 грудня 2016 року:


90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Дворник Дмитро Олександрович для ведення садівництва (код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва) кадастровий номер: ---------- по вул. ---------- смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.


91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Пазич Артем Олександрович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) кадастровий номер: ---------- по вул. ---------- смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.


92. Про розгляд заяви гр.. Цяцька Роман Вікторович про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з коду КВЦПЗ 02.01 -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) на код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі кадастровий номер: ----------, яка розташована в межах населеного пункту смт. Нова Водолага по вул. ---------- на території Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району Харківської області.


93. Про прийняття на баланс селищної ради секторів обліку вуличного освітлення селища Нова Водолага.


94. Про внесення змін до рішення VI сесії VII скликання Нововодолазької селищної ради № 242 від 25.03.2016 року "Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Нововодолазькою селищною радою та її структурними підпозділами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету"