ОГОЛОШЕННЯ

                        

Про перевірки-06.09.2017


На виконання вимог статті 2 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування в Нововодолазькій селищній раді здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

Відповідно до пункту 9 статті 5 Закону України «Про очищення влади», інформація про початок проходження перевірки особою та копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) розміщуються протягом трьох днів після одержання заяви на офіційному веб - сайті органу, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка.

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подаються шляхом заповнення на офіційному веб - сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством.

 

 

План

проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» щодо посадових і службових осіб Нововодолазької селищної ради

 

Дата початку проведення перевірки

Особи щодо яких розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади»

Заява

Результати перевірки

05.08.2017

 

Гладкоскок Вікторія Юріївна – начальник відділу ( Центр надання адміністративних послуг) Нововодолазької селищної ради

заява

 

05.08.2017

Великородна Лілія Павлівна – адміністратор Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

заява

 

06.08.2017

Євглевська Наталія Юріївна – начальник відділу культури, туризму,молоді та спорту Нововодолазької селищної ради

заява