ОГОЛОШЕННЯ

                        

Поіменне голосування ІV сесії VIII скликання (питання 81-108)


81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в оренду земельної ділянки кадастровий номер: ---------------------------------------- , гр. Анішин Олександр Олександрович для будівництва і обслуговування нежитлової будівлі ( код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) в межах населеного пункту смт. Нова Водолага вул.. ---------------------------------------------------- , на території Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району, Харківської області.

82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в оренду земельної ділянки кадастровий номер: -------------------------------------------- , гр.Немашкало Тетяна Олексіївна для обслуговування нежитлової будівлі, торгового кіоску ( код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) в межах населеного пункту смт. Нова Водолага -------------------------------------------------- , на території Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району, Харківської області.

83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Меліхов Олександр Петрович, кадастровий номер: ------------------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ----------------------------------------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Федоренко Ніна Василівна, кадастровий номер: ----------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------------------------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Тиндик Роман Юрійович, кадастровий номер: --------------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------------------------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Магомет Володимир Михайлович, кадастровий номер: ------------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по --------------------------------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Крилов Сергій Валерійович, кадастровий номер:------------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -----------------------------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Сапецька Ніна Григорівна, кадастровий номер: ------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ---------------------------------------------------- , с. Новоселівка Нововодолазького району, Харківської області.

89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Акімова Ірина Миколаївна кадастровий номер: --------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ----------------------------------------------- , с. Нова Мерефа Нововодолазького району, Харківської області.

90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Лук’янчук Наталія Олексіївна кадастровий номер: --------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -----------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Діденко Іван Григорович кадастровий номер: ---------------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------------------------------------  с.Новоселівка Нововодолазького району, Харківської області.

92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Безпалько Наталя Володимирівна кадастровий номер: -------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ------------------------------------  с.Ордівка Нововодолазького району, Харківської області.

93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Роздобарова Лариса Михайлівна кадастровий номер: ------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по -----------------------------------  смт Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Кірейко Олена Миколаївна, кадастровий номер: ----------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ----------------------------------------  с. Новоселівка Нововодолазького району, Харківської області.

95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність гр. Теліженко Георгій Павлович, кадастровий номер:--------------------------------------------  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по --------------------------------------  смт. Нова Водолага Нововодолазького району, Харківської області.

96. Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки у приватну власність гр. Путря Станіслав Олександрович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: ----------------------------------------- , розташована по ------------------------------------------ , смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ткаченко Лариса Євгенівна для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: ---------------------------------------- , розташована по ---------------------------------------- , с. Ордівка, Нововодолазького району, Харківської області.

98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Мироненко Євгеній Олександрович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: -------------------------------------------------- , розташована по ----------------------------------------- , смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

99.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Єфіменко Аліна Валентинівна для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: ----------------------------------------------- , розташована по -------------------------------------------------- 5, смт Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Помазан Віталій Сергійович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: ------------------------------------------- , розташована по --------------------------------------------- , смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Шейко Владислав Віталійович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер:----------------------------------------- , розташована по -------------------------------------------- , смт Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Мірошниченко Олександр Сергійович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: --------------------------------------------, розташована по ---------------------------------------------, смт Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Вербер Олександр Геннадійович для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: ----------------------------------------------, розташована по ---------------------------------------, с.Ордівка, Нововодолазького району, Харківської області.

104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Щербина Микола Прокопович для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства) кадастровий номер: ------------------------------------- , розташована по --------------------------------------  с. Княжне, Нововодолазького району, Харківської області.

105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Карбань Іван Васильович для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства) кадастровий номер: --------------------------------------- , розташована по ----------------------------------------------- , с. Нова Мерефа, Нововодолазького району, Харківської області.

106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Герус Тетяна Олександрівна для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства) кадастровий номер: -------------------------------------------- , розташована по  ---------------------------------------------------- смт. Нова Водолага, Нововодолазького району, Харківської області.

107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Семенський Леонід Олександрович для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства) кадастровий номер: ------------------------------------------------------ , розташована по ----------------------------------------  с. Княжне, Нововодолазького району, Харківської області.

108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Гулага Олександра Климівна для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер: -------------------------------------------- , розташована по --------------------------------------------- , с. Ордівка, Нововодолазького району, Харківської області.