ОГОЛОШЕННЯ

                        

I сесія VIII скликання


1. Про визнання повноважень депутатів Нововодолазької селищної ради

2. Про визнання повноважень Нововодолазького селищного голови

3. Про затвердження порядку денного сесії.

4. Про затвердження Регламенту Нововодолазької селищної ради.

5. Про обрання секретаря Нововодолазької селищної ради.

6. Про затвердження Положення про постійні комісії Нововодолазької селищної ради.

7. Про утворення постійних комісій Нововодолазької селищної ради VIII скликання.

8. Про утворення та затвердження складу постійних комісій Нововодолазької селищної ради VIII скликання та обрання голів комісій.

9. Про утворення старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

10. Про встановлення надбавки Нововодолазькому селищному голові, секретарю Нововодолазької селищної ради, заступникам Нововодолазького селищного голови, керуючій справами виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради та працівникам виконавчого апарату Нововодолазької селищної ради

11. Про внесення змін до рішення ХV сесії VII скликання Нововодолазької селищної ради №724 від 23.12.2016 року «Про затвердження штатного розпису, структури, чисельності виконавчого апарату Нововодолазької селищної ради».

12. Про покладання обов’язків старости.

13. Про покладання обов’язків старости.

14. Про покладання обов’язків старости.

15. Про покладання обов’язків старости.

16. Про покладання обов’язків старости.

17. Про покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання фізичних осіб, повноважень по видачі документів.

18. Про покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання фізичних осіб, повноважень по видачі документів.

19. Про покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання фізичних осіб, повноважень по видачі документів.

20. Про покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання фізичних осіб, повноважень по видачі документів.

21. Про покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання фізичних осіб, повноважень по видачі документів.

22. Про перезатвердження на посади заступників Нововодолазького селищного голови та керуючого справами виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради

23. Про утворення, визначення кількісного та персонального складу виконавчого комітету Нововодоазької селищної ради VIII скликання та затвердження його персонального складу.

24. Про реорганізацію Знам’янської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

25. Про реорганізацію Одринської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

26. Про реорганізацію Староводолазької сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

27. Про реорганізацію Ордівської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

28. Про реорганізацію Сосонівської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

29. Про порядок виконання бюджету Знам’янської сільської ради до завершення процедури з реорганізації Знам’янської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

30. Про порядок виконання бюджету Одринської сільської ради до завершення процедури з реорганізації Одринської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

31. Про порядок виконання бюджету Староводолазької сільської ради до завершення процедури з реорганізації Староводолазької сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

32. Про порядок виконання бюджету Ордівської сільської ради до завершення процедури з реорганізації Ордівської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

33. Про порядок виконання бюджету Сосонівської сільської ради до завершення процедури з реорганізації Сосонівської сільської ради шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради.

34. Про створення робочих груп.

35. Про затвердження постійної адміністративної комісії Нововодолазької селищної ради VIII скликання.

36. Про затвердження опікунської ради Нововодолазької селищної ради VIII скликання.

37. Про затвердження постійної житлової комісії при виконавчому комітеті Нововодолазької селищної ради VIII скликання

38. Про затвердження постійної комісії при виконавчому комітеті Нововодолазької селищної ради VIII скликання для розгляду спірних земельних питань

39. Про затвердження комісії з трудових спорів Нововодолазької селищної ради VIII скликання

40. Про внесення змін і доповнень до рішення VIIІ сесії VII скликання Нововодолазької селищної ради від 16.06.2016року №354 «Про затвердження Положення про тендерний комітет Нововодолазької селищної ради та затвердження складу тендерного комітету»

41. Про внесення змін і доповнень до рішення ХІХ сесії VІ скликання Нововодолазької селищної ради від 08 лютого 2012 року № 566 «Про створення комісії з питань контролю за використанням земель та додержанням власниками землі та землекористувачами земельного законодавства»

42. Про затвердження складу конкурсної комісії по відбору на конкурентних засадах суб'єкта оціночної діяльності, що має право на проведення землеоціночних робіт Нововодолазької селищної ради VIII скликання

43. Про внесення змін і доповнень до рішення ХХХІІ сесії VІ скликання Нововодолазької селищної ради від 26 квітня 2013 року № 977 «Про утворення комісії з питань підприємництва та соціально-економічного розвитку та затвердження її персонального складу»

44. Про внесення змін і доповнень до рішення ХLІ сесії VІ скликання Нововодолазької селищної ради від 11.02.2014 року №1515 «Про затвердження Положення про надання матеріальної допомоги громадянам за їх особистими зверненнями до Нововодолазької селищної ради та затвердження персонального складу комісії із розгляду заяв громадян із даних питань»

45. Різне.