Задати питання голові

Головна » FAQ [ Додати питання ]

Відкритий Лист Голові Нововодолазької селещної Ради Єсіну Олександру Сергійовичу! Ось вже багато років Ви достойно та непривзято виконуєте нелегкі обов*язки селищного Голови, жодних дорікань чи то непорозумінь з Вами та нами (жителями вулиці Березової, в*їзду Березового) –ніколи не було ( і зважаючи на Ваше вміння слухати людей та знаходити взаємовигідні компроміси –не буде!) . Але сталася прикра подія : а саме одна з жительок будинку по вулиці Березовій ( на підставі Закону Про Персональні Дані – я не можу називати П.І.Б громадянина України без згоди самого громадянина) одноосібно звернулася до відділу селищної Ради з питань благоустрію з метою проведення комісією обстеження санітарного насадження (лісопосадки 20х47 м по вулиці Березовій ; між заправкою Любава та двоповерхового багатоквартирного будинку: вся огорожа бувшого ДОР ОТДЕЛА з Західного боку) та встановлення стану дерев з подальшим отриманням дозволу\заборони на вирубку. При цьому порушуючи єдність та порядність маленької «Громадки» жителів вулиці Березової , а саме: наскільки нам стало відомо: жодної шкоди домогосподарству, огороду дана посадка одній з жительок будинку по вулиці Березовій- не несе; сама вона збирається продавати домоволодіння на тлі непорозумінь з сином. Більше того окрім зятя (якому потрібні дрова) сама заявниця не має пічного опалення. Ми з повагою та розумінням ставимося до зятьо-тещених взаємовідносин, але посадку рубати для чого? Тому просимо Вас Шановний селищний голово Олександру Сергійовичу провести громадські слухання (сход між жителями вулиці Березової, в*їзду Березового) про повну заборону вирубки і приводимо наступні аргументи: 1) Лісопосадка дійсно є санітарною: захищає від пилюки та парів бензину, що йдуть в літку з заправки Любава. 2) Лісопосадка дійсно є захисною: влітку з 13.00 до заходу сонця заправка Любава в затінку, що сприяє меншому випаровуванню ГСМ. 3) Лісопосадка дійсно є захисною: в разі вибуху чи пожежі на заправці Любава хоч якась перепона до двоповерхового багатоквартирного будинку по вулиці Березовій, та будинків по в*їзду Березового. 4) Лісопосадка дійсно є захисною: з 1976 року (дата заснування ДОР ОТДЕЛА) по теперішній час (а за часів комунізму було всього: і баки автомобілів текли,і бітумовози протікали) не було ГСМ в оточуючому середовищі, все осідало в посадці. 5) Лісопосадка дійсно є живою: в самій посадці є гніздо де живуть птиці Сойки (які занесені до Червоної книги зникаючих видів тварин України). Тому прохання до Вас Олександру Сергійовичу, як турботливого господаря і захисника екологиї Нововодолазького селеща звернути на птиць Сойок особливу увагу, а то що ми будемо показувати власним дітям? P.S Ми розуміємо що у Вас Шановний селищний голово Олександру Сергійовичу окрім нас - є більш важливі справи, але ми Вас дуже просимо.

08.04.2017
Голові
Шановний голова, якого хуя ви піздіте гроші громад? Вам тюрма недалеко.

Добрый день. 5.08.2017г. на 51 км трасы Харьков-Красноград произошло ДТП. Водолажские медики халатно отнеслись к постраждавшему в связи с чем он стек кровью и скончался. Скажите пожалуйста, как Вы допускаете неквалифицированных работников к выполнению жизненно важных задач. Тюрьма им светит.


З А К О Н   У К Р А Ї Н И

Про звернення громадян

Стаття 5. Вимоги до звернення

   Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

   У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

    Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

   Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

   Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

   Ви також маєте можливість звернутися до селищної ради із своїми запитаннями,пропозиціями, зауваженнями і побажаннями, надіславши листа поштою за адресою:
63200, смт. Нова Водолага. вул. Леніна, 14.