ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
«  Січень 2018  »
ПнВівСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031                        

Головна » НОВИНИ
« 1 2 3 4 5 ... 175 176 »
28.08.2017

 Перше питання порядку денного стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями  197, 198 Кодексу України  про адміністративні правопорушення. Було  розглянуто чотири справи. В основному вони стосувалися втрати паспортів. По кожній із них  винесено постанови про накладення адміністративного стягнення. 
 Наступним було розглянуто питання про  підготовку об'єктів соціальної сфери та житла до роботи в осінньо-зимовий період 2017-18 рр., з яким присутніх ознайомив   заступник Нововодолазького селищного голови з питань житлово-комунального господарства А. М. Хихля.  Детальна інформація  про це буде опублікована у одному із номерів «Водолазького кур’єра». 
 Члени виконкому також затвердили додаткові списки дітей, що перебувають на обліку для влаштування у Нововодолазькі дошкільні навчальні заклади, розглянули питання  про погодження режиму роботи на торгівлю та послуги суб’єктам підприємницької діяльності, а також  про продовження терміну дії згоди на розміщення тимчасової споруди-павільйону для провадження підприємницької діяльності та про присвоєння житловим будинкам нових поштових адрес.
 На засіданні виконкому  також були надані згоди на  видалення високорослих аварійних дерев.

 


24.08.2017

Шановні нововодолажчани!

 Вітаю вас із найбільшим національним святом — Днем незалежності України! У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють криницю добробуту громади процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

З повагою, Нововодолазький селищний голова

Олександр Єсін


22.08.2017

Шановні нововодолажчани!


  Вітаю вас з Днем Державного прапора України.
 Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Державний прапор - це уособлення оновленої, демократичної України. Можна сказати, що український прапор висловлює всю силу і міць нашої країни. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
  Нехай у ваших серцях завжди живе почуття гордості на нашу Велику Батьківщину! Миру, щастя та благополуччя вам і вашим близьким!

 

З повагою, Нововодолазький селищний голова

Олександр Єсін

 


21.08.2017

 В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-1 ОкВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.09.2017 по 30.09.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою: смт.Нова Водолага вул.Чехова, Українська, Мічуріна, Зміївська, Губкіна, Тюленіна, вул,Залізнична, Воскресінська, Ентузіастів, Індустріальна, Будівельників, Херсонська, Дніпропетровська, с.Просяне вул.Піонерська, Перемоги, Гоголя, Макаренка, Ватутіна, Миру, Центральна, пров.Шевченка, с.Рокитне вул.Леніна, Потьомкіна, пров.Шевченка, пров.Перемоги, с.Одринка вул.Слобідська,Набережна, вул.Зелений тупик, с.Голованівка, с.Масківка, с.Сосонівка вул.Шкільна, Молодіжна, Будівельників, с.Завадівка, вул.Залізнична, с.Білоусівка, с.Низівка вул.Привокзальна, с.Івашківка вул.Лісна, с.Бражники вул.Набережна, вул.Польова, с.Охоче вул.Молодіжна, вул.Центральна, вул.Перемоги, вул.Ювілейна, с.Дерегівка.


21.08.2017

 Напевно, коли ви чуєте словосполучення «стратегічне планування», не уявляєте нічого, окрім незрозумілого, нікому не потрібного набору слів, цифр та завдань на далеке майбутнє. Насправді ж, стратегічне планування у сфері розвитку селищної ради, яка утворилася в результаті об’єднання, – це надзвичайно важлива справа.

... детальніше

16.08.2017

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ № 2

смт. Нова Водолага вул. Зміївська

Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» повідомляє:

«16» серпня 2017р. з 8:00 до 15:00 години у зв'язку з плановими роботами, опресування та планово-технічного обслуговування

... детальніше

15.08.2017

  Управління праці та соціального захисту населення черговий раз повідомляє, що невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

... детальніше

14.08.2017

   За сприянням служби зайнятості у Харківському центрі професійно-технічної освіти у найкоротші строки кожен бажаючий має можливість пройти професійне навчання за 24 професіями. Навчання безкоштовне, зберігається право на отримання допомоги по безробіттю. У разі потреби надається безкоштовний гуртожиток та компенсуються витрати на проїзд. 40 % від загального обсягу навчальних годин займає практична підготовка, яка буде проходити на заводах м.Харкова, або підприємствах району, де в перспективі можна залишитися працювати.

... детальніше