ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
«  Січень 2018  »
ПнВівСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031                        

Головна » НОВИНИ
« 1 2 ... 172 173 174 175 176 »
19.02.2013
Щодня на Харківщині реєструються дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмуються, а часом і гинуть люди. Та й банальне зіткнення автомобілів не додає позитивних емоцій.
За січень 2013 року на автошляхах Харкова і області зареєстровано 154 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, під час яких 19 людей загинуло, 222 – отримали тілесні ушкодження.
18.02.2013
Нововодолазька селищна рада оголошує конкурс по відбору на конкурентних засадах суб'єкта оціночної діяльності, що має ліцензію на проведення землеоціночних робіт для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою викупу на 2013 рік.
18.02.2013
Шановні мешканці Нововодолазького району!
      Часу підвладно все: він може змінювати  людей, події,  і навіть епохи, може зазирнути у майбутнє і будувати світлі плани на завтрашній день. Але навіть йому не під силу зітерти з пам’яті людської події минулих років…
18.02.2013
2 лютого гімназія гостинно приймала спортсменів-волейболістів, які брали активну участь у змаганнях на приз Нововодолазької селищної ради. Загалом
завзяту гру розділили між собою 5 команд. Волейбольний турнір проводився по двох групах. Переможці  з груп грали за 1-2 місце, а інші  змагалися за 3-4.
17.02.2013
Програма Ради Європи "Посилення місцевої демократії та підтримка реформи
місцевого самоврядування в Україні"Це відео було створено Центром Експертизи Ради Європи з питань реформи місцевого самоврядування у рамках програми РЄ "Посилення місцевої демократії та підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні". Програму виконується за фінансової підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку Sida.
Короткий анімаційний фільм роз'яснює важливість сильного місцевого самоврядування для покращення якості життя на місцевому рівні. Місцева влада є найближчою до громадян, вона найкраще відповідає місцевим потребам. Громадські послуги та врядування має бути пристосовано до місцевих потреб. Фільм призначено для широкої публіки, школярів та студентівж йог метою є роз'яснення необхідності децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Україні та інших країнах.
Центр Експертизи з питань реформи місцевого самоврядування є частиною Ради Європи. Центр надає допомогу країнам-членам РЄ у розвитку доброго демократичного місцевого врядування. Він також сприяє розбудові інстутиційної спроможності місцевих влад Європи та поліпшенню якості громадських послуг та лідерства на місцевому рівні. Центр Експертизи було засновано Варшавським саммітом голів держав у травні 2005 року. Таким чином, країни-члени РЄ визнають важливість децентралізації та велику роль, яку відіграють місцеві влади у демократичному розвитку.
Більш детальну інформацію розташовано на : www.coe.int/local, twitter: @coe_cdlr.16.02.2013
Під час проведення оперативно-розшукових заходів оперуповноважені сектора карного розшуку Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області виявили та вилучили у домоволодінні 30-річного жителя села Охоче висушену рослину, схожу на коноплі. Господар будинку ховав зілля в одязі в одній з кімнат, а на дивані правоохоронці знайшли пристрій для куріння. За словами чоловіка, коноплі він зірвав ще влітку і зберігав вдома для власного вживання без мети збуту.
16.02.2013
15 лютого у Новій Водолазі урочисто відкрито нове приміщення прокуратури району.
З входинами працівників прокуратури привітали перший заступник прокурора області Володимир Суходубов, прокурор району Володимир Кретов, заступник голови Харківської обласної держадміністрації Андрій Моченков, народний депутат України Олександр Біловол та керівники району.

14.02.2013
    15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
Звертаємося до всіх тих, хто виконував бойові накази у мирний час, хто ніс військову службу далеко від рідної землі. І особливо до тих, хто пройшов пекло афганської війни.
06.02.2013
    Продукцію ТОВ «Нововодолазький масло-жировий комбінат» добре знають не тільки на Нововодолажчині, а й далеко за її межами. Дякуючи широкому асортименту і відмінній якості, споживачі вже встигли дати належну оцінку майонезом, соусам, кетчупам…
Про те, як працює колектив сьогодні, про  успіхи і задуми на майбутнє  і йде мова у  інтерв’ю нашого кореспондента  із його директором   В. В. Гордієнком.

06.02.2013
Жители области, которые недовольны качеством оказания экстренной медицинской помощи, могут обратиться на горячую телефонную линию Министерством здравоохранения Украины разработаны соответствующие протоколы оказания экстренной медицинской помощи.